X

Smart Camels | Event Production

Event Production

Smart Camels event production zorgt voor slimme, efficiënte en veilige productie van corporate- & live events! Altijd een creatieve oplossing voor ieder congres of evenement waarbij “Out of the box” denken het uitgangspunt is. Wij denken in mogelijkheden, niet in beperkingen!

Door dit unieke uitgangspunt zien wij elk evenement en congres als een mooie uitdaging om onze grenzen te verleggen en er voor te zorgen dat uw verwachtingen worden overtroffen.

Om u alvast een impressie te geven van de door ons verlegde grenzen, klikt u hiernaast >>>.

Read More »

 

"We straighten all bumps!"

 

Smart Camels | AV 2.0

AV RENT 2.0

Smart Camels verhuurt audiovisuele techniek voor de professionele markt. Wij leveren het licht, beeld, decor- & stagingfaciliteiten, multimedia voor uw Congres, (Bussines) Events of Festival.

Door het juist inzetten van licht, beeld, decor- & stagingfaciliteiten en multimedia wordt een evenement, uw evenement.

Wij van Smart Camels weten door onze ervaring hoe belangrijk het juist inzetten van deze vier elementen is. Om onze “Out of the box” denkwijze ook in de audiovisuele hoek te laten gelden, hebben wij de “Smart Products” gerealiseerd. Net iets anders, net iets beter!

Read More »

 

 

 

Smart Camels | Graphic Design

GRAPHIC DESIGN

Smart Camels Graphic Design verzorgt de totale vormgeving rondom uw presentatie, congres of (Business) event.

Wij verzorgen het ontwerp en de visualisatie van de stageset, drukwerk, routing en signing, de Powerpoint- Keynote- of Prezipresentatie, content, animaties, fimpjes, 3D-renders en de plattegronden van uw evenement of congres. Kortom, een totaalpakket.

Met zo'n compleet pakket aan diensten weet u zeker dat uw boodschap de doelgroep op een heldere, effectieve en passende manier bereikt.

Read More »

Smart Camels | Reclame & Marketing
RECLAME & MARKETING

Smart Camels reclame & marketing verzorgt en ondersteunt bedrijven en organisatoren bij de totale communicatie rondom een congres of (Business) Event. Een communicatieplan, een social media plan, (guerilla) marketing acties, een draaiboek, commerciële teksten, redactie & correctie en vertalingen. Alles wat nodig is voor het slagen uw congres of (Bussines) Event.

 

Read More »

 

 

Logo_SM2

SALES & INSTALLATIONS

Smart Camels adviseert, verkoopt & installeert audiovisuele installaties voor de zakelijke markt.
Van het leveren van een microfoon of projector tot het bedenken, ontwerpen en uitvoeren van complexe audiovisuele oplossingen.

Read More »

Smart Camels | Stand- en Decorbouw STAND- & DECORBOUW

Smart Camels stand- & decorbouw verzorgt uw (beurs)stand of decor. Met een inhouse decorbouwer met zaagafdeling en spuitcabine hebben we de kennis en capaciteit voor maatwerk of grotere producties. Houtbouw of frames met doeken. We kunnen eigenlijk alles maken. Read More »

WE ARE THE CAMELS!

Paul van der Boom

Paul van der Boom
Very Important Camel paul@smartcamels.nl

Haise Bosma

Haise Bosma
Very Important Camel haise@smartcamels.nl

Berend Slagter

Berend Slagter
Sales Camel berend@smartcamels.nl

Auke Meijer

Auke Meijer
Production Camel auke@smartcamels.nl

Sikke Rottiné

Sikke Rottiné
Graphic Camel sikke@smartcamels.nl

Lotte Rottiné

Lotte Rottiné
Design Camel lotte@smartcamels.nl

Nick Kooistra

Nick Kooistra
DJ & Audio Camel nick@smartcamels.nl

Vacature

Erik de Vries
Marketing Camel erik@smartcamels.nl

Stefan Ransdorp

Stefan Ransdorp
Communication Camel stefan@smartcamels.nl

Ruurd Adema

Vacature
AV Camel info@smartcamels.nl

Lobke Vale

Lobke Vale
AV & Photo Camel lobke@smartcamels.nl

Jelmer van Delft

Jelmer van Delft
Video Camel jelmer@smartcamels.nl

Rico Wortel

Rico Wortel
Carrot Camel rico@smartcamels.nl

Vacature

Vacature
AV Camel  info@smartcamels.nl

Vacature

Vacature
AV Camel  info@smartcamels.nl

Contact?

Gebruik het formulier om ons een Email te sturen.

Neem gerust contact op

Name: Smart Camels
Phone: 050-7370277
Address: Kieler Bocht 9
9723 JA Groningen